En smakfull kveld med Rotary
Fredag kveld samlet Rotary-medlemmer seg til en hyggelig og lærerik øksmaking, der både kunnskap, gode smaker og sosialt fellesskap sto i sentrum.

På programmet stod ølsmaking ledet av Morten Løken, som ga deltakerne en engasjerende innføring i bryggeprosessen - fra råvarer og gjæring til ferdig øl i glasset. Underveis fikk vi smake på flere ulike øltyper, og Morten forklarte hva som kjennetegner smak, aroma og stil i de forskjellige variantene.
Kvelden utviklet seg raskt til en både lærerik og sosial opplevelse. Rundt bordet ble det gode samtaler, latter og diskusjoner om både øl og mye annet. Til ølet ble det servert ost, kjeks og spekemat, noe som passet perfekt til smaksopplevelsene og bidro til en uformell og hyggelig stemning.
Slike kvelder viser hvor viktig det sosiale fellesskapet er i Rotary. Når kunnskap, gode smaker og gode samtaler kombineres, blir resultatet en kveld som både inspirerer og skaper samhold.



14. mars 2026
En smakfull kveld med Rotary
Fredag kveld samlet Rotary-medlemmer seg til en hyggelig og lærerik øksmaking, der både kunnskap, gode smaker og sosialt fellesskap sto i sentrum
10. mars 2026
Presidentens møte
På kveldens møte i Rotary Vestnes sto gjennomgang av komiteenes arbeid på programmet. Medlemmene fikk innblikk i status, planer og videre aktivitet i klubben
27. januar 2026
Bedriftsbesøk på Norli Vestnes
I kveld har vi vært på bedriftsbesøk på Norli Vestnes.